logo

בואו נדבר על זה

X
logo

בניית אתרי תדמית ומסחר איכותיים לעסקים

בואו הצטרפו אלינו ופתחו אתר אינטרנט לעסק שלכם בליווי מלא

בעולם של היום הדבר שכמעט הכי חשוב לעסקים קטנים וגדולים כאחד הוא חוויית השירות שלקוחות החברה מקבלים ושימורם לצורך המשך פעילות עתידית. בכדי לשמור על הלקוחות שלנו אצלנו אנחנו חייבים לעבוד לפי מספר כללים מאוד ברורים.

כל בעל עסק ללא יוצא מן הכלל זקוק לאתר אינטרנט מכובד כדי שהלקוחות שלו יוכלו לקבל אינפורמציה על העסק, ואם ישנה אפשרות אז גם לקנות ישירות מהאתר את מוצרי החנות. אתר אינטרנט הוא בעצם הפנים של בית עסק, כרטיס הביקור שלנו וכל לקוח אשר מעוניין לקבל פרטים על מוצרים, שירותים או פעילות מסוימת יפנה ישר לאינטרנט לבצע חיפוש בגוגל לגבי אותו מוצר/שירות. כאשר אדם גולש באתר שלנו המהווה גם כרטיס ביקור של העסק, העיצוב, מבנה האתר והפונקציונליות בו היא קריטית. לדוגמא: במידה והאתר בנוי בצורה טובה ועניינית הלקוח יכול למצוא את מה שחיפש ומשם להמשיך לרכישה, אחרת יכול להתייאש ולעבור לספק אחר.

למה אנחנו צריכים אתר?

התשובה לשאלה זו היא לא כל כך מורכבת, אנחנו חיים בזמנים בהם הכל עובר דרך עולם הדיגיטל, הכל נעשה בקצב הרבה יותר מהיר ואנשים הופכים ליותר ויותר חסרי סבלנות. לכן כל עסק ללא יוצא מן הכלל חייב לתת מענה ללקוחותיו באמצעות אתר אינטרנט. אם נחשוב על כך מנקודת מבטו של הלקוח, במידה והיה מעוניין במוצר/שירות מסוים, היה פונה קודם כל ישירות למנוע החיפוש של גוגל ושם, מחפש את האתר של בעל העסק לצורך מידע על המוצרים/השירותים, שעות פעילות, עלויות ועוד.

כיצד בוחרים חברה שתפתח את האתר שלנו?

הנושא העיקרי והקריטי ביותר הוא בחירת החברה שתפתח לכם את האתר, ישנם מספר פרמטרים שקובעים את הבחירה שלכם לפי סדר החשיבות:

מקצועיות צוות הפיתוח של החברה

החשיבות הקריטית ביותר טמונה במקצועיות של צוות הפיתוח בחברה כיוון שבהרבה מקרים נוכל למצוא אתרים זולים יותר שבנראות נראים יפים ומעוצבים, אך דרך וצורת כתיבת הקוד בבניית האתר היא לא מקצועית, מסורבלת ולא מותאמת להנחיות גוגל, אלו מקשים מאוד על מהירות הטעינה של האתר, הביצועים שלו ואופן קידומו בגוגל. צוות הפיתוח של חברת נפטון בעל ניסיון של מעל 10 שנים בתחום ומתמחה בעיקר בפיתוח צד לקוח-FRONT-END ופיתוח צד שרת-BACK-END, . הניסיון הרב שצוות הפיתוח צבר בא לידי ביטוי בביצועים של האתר, בכתיבת קוד נקי ומסודר המהווים ערך עליון עבורם, דבר המקל משמעותית על קידום אורגני בגוגל ועל הוספת פיתוחים חדשים ונוספים בהמשך הדרך ללא יצירת תקלות באתר הקיים. במשך השנים, המפתחים שלנו היו מעורבים בתהליכי פיתוח של האתרים המובילים במשק הישראלי, וניתן לראות זאת באופן מובהק בשיטת העבודה שלהם.

שירות ותמיכה באתר

אחת הבעיות הגדולות בקניית אתרים זולים היא שהאתרים בנויים מתבנית שנבנתה מראש והאתר לא הותאם אישית ללקוח ולכן הבעיות יכולות לצוף בהמשך, בזמן תפעול האתר בשוטף. אתרים הם יצור דינמי (הוספת/הסרת/עריכת תכנים, תמונות וכדומה) ולכן באופן טבעי, לאורך חיי האתר ישנם תקלות/באגים מכל מיני סיבות. אי לכך חשוב להבין שכאשר בונים אתר, השירות והתמיכה של החברה לאורך השנים היא קריטית.
בחברת נפטון שירות הוא ערך עליון במקביל לרמת הפיתוח בחברה, כל לקוח ולקוח מקבל ליווי, יחס אישי ומענה מקצועי ואדיב. צוות השירות והתמיכה זמין תמיד לכל שאלה, בעיה, עזרה בתפעול וכדומה.

מחיר בניית אתר

המחיר כל אתר שונה אחד מהשני ונקבע בהתאם לסוגו, גודלו ומורכבותו. אתר תדמית המכיל רק תבניות טקסט יהיה שונה מאתר מסחר המכיל פעולות מסוימות באתר כמו סל קניות. לעומת זאת גם אתרי מסחר יכולים להיות שונים אחד מהשני לדוגמא: אתרים עם/בלי ניהול משתמשים, אתרים עם/בלי חיבורי API למערכות אחרות בחברה וכו'. לאור זאת, ניתן להשאיר פרטים ונחזור אליכם בהקדם לבחון את הצרכים שלהם.

כיצד מתחילים את התהליך?

התהליך הוא מאוד פשוט ובנוי מהשלבים הבאים:

התחילו מהצעד הראשון והשאירו את הפרטים באתר, אחד מנציגנו יחזור אליכם ונחליט ביחד כיצד להמשיך.

1

דפי נחיתה

דפי נחיתה ובעיצוב מרהיב לקידום העסק והרחבת מעגל הלידים של העסק

2

קידום אתרים

קידום אורגני - גם אתם יכולים להגיע לעמוד הראשון במנועי החיפוש

3

אינטגרציה

כל מה שרציתם לדעת בנושא של חיבורים בית אתרים תוכנות ועוד

4

דיוור אלקטרוני

מערכות דיוור אלקטרוני באמצעות מיילים ו-SMS לחיזוק קשרי לקוחות

5

מערכות סקרים

איך העסק נתפס בעיני הלקוח? בואו ובדקו זאת באמצעות סקרים