logo

בואו נדבר על זה

X
logo

מערכות דיוור
אלקטרוני | sms

מדוע כדאי להשתמש בשירותי SMS כחלק מתמהיל התקשורת והשיווק אצלכם בחברה?

כיום שיווק אישי וממוקד באמצעות SMS הוא ערוץ תקשורת ישיר מול הלקוח עם החזר ה-ROI מהגבוהים והמוצלחים ביותר. הערוץ הזה יעיל ולא דורש השקעה גדולה, ניתן להכין מסרים ותזמונים מראש ואף לפלח את הלקוחות לקבוצות אורגניות והמערכת תשלח את המסרים באופן אוטומטי.

דיוור אלקטרוני עוזר לנו לבנות מותג יציב ומשמעותי בתודעה של הלקוחות שלנו או פשוט לחזק אותו יותר במידה והוא כבר קיים. כך כאשר לקוח יצטרך לרכוש מוצר מסויים החברה הראשונה שתעלה לו בראש תהיה החברה שנצרבה לו בתודעה. הודעות SMS הן אמצעי אפקטיבי ביותר להנעת הלקוחות של בית העסק לבצע פעולה מסוימת אשר אותה נרצה לשווק. צריך לצאת מנקודת הנחה שבמידה ואנחנו פונים לאוכלוסיה הנכונה עם המסר הנכון, אין שום סיבה שהלקוח לא ילחץ על הלינק בהודעה ופה אנחנו נכנסים לתמונה ועוזרים לכם לנהל את התקשורת מול הלקוחות שלכם בצורה נכונה ויעילה יותר. בנוסף לכך, ניתן להתחבר ב-API למערכות קיימות ולעשות את כל התהליך באופן אוטומטי.

היתרונות במערכת דיוור לעסק

זהו ערוץ ישיר ומיידי.

עם ערוץ תקשורת של SMS או דואר אלקטרוני נוכל להיות בטוחים שהמסרים שלנו יקראו באופן כמעט מיידי (עד 15 דקות מסירה) עם שיעור קריאה של 97%.

שביעות רצון הלקוחות

אם שביעות רצון היא המטרה הנעלה של כל בית עסק, מתן ערוץ ישיר ללקוח ליצור איתנו קשר שומר עליהם מרוצים. לקוחות רוצים גישה מיידית לבית העסק, סבלנותם הולכת ופוחתת ככל שהטכנולוגיה מתקדמת והם רוצים להרגיש סיפוק מיידי. דיוור ישיר באמצעות SMS או דואר אלקטרוני הם הערוצים המושלמים לכך.

הנעה לפעולה

בעוד ששליחת אימיילים שיווקיים יכולים לעיתים להגיע לדואר זבל, הודעות SMS כמעט תמיד נקראות. בהודעות אלו נוכל לצרף קישור לאתר או לינק לדף נחיתה עם מסרים ספציפיים שיניעו את הלקוח לפעולה.

שימושים נוספים לשירותי SMS

תקשורת פנים ארגונית

בחברות גדולות, הנהלת החברה נוהגת להעביר הודעות ומסרים לעובדים על בסיס יומיומי. כמובן שניתן לעשות זאת דרך המייל הארגוני אך יש משמעות פסיכולוגית גדולה וחשובה בכך שההודעות מגיעות לעובדים דרך הנייד, דבר המעביר מסר אישי לעובד, שאין דיסטנס ובעצם משמר את העובד מסור ונאמן לחברה. משמעות נוספת וחשובה עוד יותר היא הזמינות, בייחוד בתקופה כזו שיש הרבה עובדים שעובדים מהבית או במשמרות וכו', דרך הSMS נוכל להיות בטוחים שההודעה התקבלה ב-98%.

העברת מסרים מועדי עובדים לעובדים

בדומה להנהלת החברה, גם ועד העובדים זקוק לערוץ תקשורת ישיר מול העובדים. במקרה זה, יש משמעות הרבה יותר גדולה למימד האישי ולעדכון ישיר ושוטף של העובד ולכן חשוב לעשות זאת באמצעות SMS.

סקרים ארגוניים

סקרים מסוג זה יגיעו לעובדים באמצעות SMS עם קישור לדף נחיתה מעוצב. סקרים כגון: בחירת מתנה לראש השנה\פסח\יום האישה, בחירת אומן לאירוע חברה, בחירת נציגים לוועד, בחירת העובד המצטיין וכדומה.

סקרי שביעות רצון

עבור עסקים נותני שירות אחד היעדים החשובים ביותר הוא שביעות רצונו של הלקוח. מה יכול להיות יותר אישי מאשר לשלוח ללקוח בתום השירות הודעת SMS עם מספר שאלות בודדות לגבי אופן השירות. את המידע הזה נוכל כמובן לנתח בסוף תקופה, להסיק את המסקנות הנדרשות ולפעול בהתאם.

שיווק ישיר ואישי ללקוחות

שיווק באמצעות SMS מאפשר גישה ישירה ואישית ללקוח על ידי הוספת שמו להודעת הטקסט, שליחת מסרים עם מבצעים ייעודיים לו כמו הנחות\מתנות בימי הולדת, ימי נישואין וכדומה. במידה והלקוח מרגיש שהחברה "זכרה" את האירועים המיוחדים בחייו, והחברה פנתה אליו עם מסר מתאים, הסיכויים להנעת הלקוח לקנייה הם גבוהים מאוד.

1

בניית אתרים

בואו הצטרפו אלינו ופתחו אתר אינטרנט לעסק שלכם בליווי מלא

2

דפי נחיתה

דפי נחיתה ובעיצוב מרהיב לקידום העסק והרחבת מעגל הלידים של העסק

3

קידום אתרים

קידום אורגני - גם אתם יכולים להגיע לעמוד הראשון במנועי החיפוש

4

אינטגרציה

כל מה שרציתם לדעת בנושא של חיבורים בית אתרים תוכנות ועוד

5

מערכות סקרים

איך העסק נתפס בעיני הלקוח? בואו ובדקו זאת באמצעות סקרים